Osmé FyzioCafé
Osmé FyzioCafé

Ve středu 24. října proběhlo na půdě ZSF ASF již 8. českobudějovické FyzioCafé. Naše pozvání přijal II. viceprezident Michal Joshua Frána, který si pro nás připravil téma „Podiatrie v praxi“. Na přednášku přišli, v hojném počtu 100 zúčastněných, jak studenti, tak fyzioterapeuti. Bylo nám sděleno, čím se zabývá podiatrie, jak vypadá vyšetření nohy v praxi a co vše se využívá k terapii poruch nohy. V rozsáhlé debatě, která tvořila větší část přednášky, došlo na otázku využití barefoot a stélek v terapii a na příklady terapie u různých poruch nohou.


Panu magistru Fránovi velmi děkujeme za poutavou přednášky a všem zúčastněným děkujeme za příchod, aktivitu při debatě a podporu naší asociace.


 


Jiří Švarc

Spolupracujeme s
http://fyzio-letna.cz/ http://pcfenix.cz/ http://svetfyzioterapie.cz/ http://www.theragym.cz/ www.zdravypodnik.cz https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz