Beseda Nadačního fondu Karla Lewita
Beseda Nadačního fondu Karla Lewita

Hezký den,

rádi bychom Vás pozvali na Besedu Nadačního fondu Karla Lewita, kterou pořáda Nadační fond Karla Lewita dne 2.11.2017 od 18 hod v dobřichovickém zámku.

"V plánu máme oslovení všech vašich smyslů - kromě samozřejmých odpovědí na dotazy z publika, promítneme film o panu profesorovi, můžete prolistovat knihami, které pan profesor napsal, podívat se na jeho vysokoškolský index či jeho válečnou vojenskou legitimaci i ochutnat jeho oblíbený anglický čaj a sušenky. Přijďte spolu s námi vzpomenout na dobřichovického velikána. Dozvíte se, jak pracujeme na rozvíjení funkčního přístupu."
Za Nadační fond Karla Lewita, Hana Sladká
 

Program a bližší informace zde.


Spolupracujeme s
https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz Oblastní charita Rajhrad