Sejmi svého fyzioterapeuta
Sejmi svého fyzioterapeuta

Harambe, Daenerys, Kenny, Naruto, či Joker. To je jenom pár jmen, které si vybavuji, ti všichni a mnoho dalších nám v úterý 19.12. propůjčili svou sílu a dělali parťáky.


Ano, leč se to zdá těžko uvěřitelné je tomu tak. Takto totiž probíhalo naše vánoční lasergame, kde proti sobě změřili síly studenti 1.LF, 2.LF, 3.LF a také FTVS pod jmény slavných filmových či “skutečných” superhrdinů. 


Cílem této akce bylo navázat na předchozí bowlingovou akci Koukej dovalit!, poznat spolužáky z ostatních fakult, trochu zasoutěžit, a především oslavit příchod Vánoc a na chvíli si studijně odpočinout.


Ačkoliv ze všech účastníků pot tekl proudem, žízeň přicházela a odcházela, neboť se zapíjela rychle, v aréně panovala nemilosrdná atmosféra souboje, mimo ní se to jen hemžilo úsměvy. Proto bych řekl, že každý účastník si přišel na své a dobře se zabavil. 


Příště doraž i ty. Rádi poznáme nové spolužáky! 


Július Smolej

Spolupracujeme s
www.zdravypodnik.cz https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz Oblastní charita Rajhrad