Jarní fyziomeeting 2018
Jarní fyziomeeting 2018

Vážené studentky, vážení studenti, a kolegové fyzioterapeuti. Zveme vás na Jarní Fyziomeeting Asociace studentů fyzioterapie, tradičně pořádaný v Olomouci.


Letošní meeting bude probíhat ve dnech 21. a 22. dubna, v sobotu a neděli.


Sobotní program začíná v 9 hodin ve Studentském klubu Univerzity Palackého (Biskupské náměstí 1), začínáme workshopem organizace Loono, která si pro nás představí již známý workshop #prsakoule, na kterém se dozvíme a také naučíme něco o diagnostice karcinomů mammy a varlete - jak název napovídá. Program bude pokračovat dalším workshopem, tentokrát v podání Mgr. Tomáše Mixy, pracujícího ve Zdravém podniku v Olomouci. Druhý workshop bude na téma “Pracujte zdravě na PC”, tedy problematika ergonomie pracovního místa.


Po tomto spíše (ale nejen) teoretickém bloku, bude následovat pauza pro občerstvení a program bude opět pokračovat ve 14.30 srazem na Václavském náměstí (tram. zastávka “U Dómu”), odkud odstartuje “Fyziomaraton” - bližší informace budou odtajněny až na startu - nicméně se neděste, nejde o závod s časem, ale doporučíme vám sportovnější oblečení pro pohyb ve městě. Na tuto část odpoledního programu není vyhrazena konkrétní doba, nicméně očekávaný konec bude okolo 17.00.


Necháme vám čas na oddechnutí a budeme pokračovat v 19.00 na “Fyziopivu”. To si všichni užijeme, ale v rámci možností, abychom byli na nedělní program v dobré kondici.


Nedělní program začíná taktéž v 9 hodin. Tentokrát se bude jednat téměř výhradně o praktické cvičení. Vyzkoušíme si totiž pohyb a sport na vozíku. Setkáme se tedy u Sportovní haly Univerzity Palackého (U Sportovní haly 2) a v plánu bude basketbal a rugby na vozíku. Krátkou teorií a samotnými sporty nás provedou studentky oboru Aplikovaných Pohybových Aktivit. Cvičení bude končit okolo 12.00, a s tím i celý fyziomeeting.


Ubytování ani stravu nezajišťujeme, ale určitě se někdo z domácích rád někoho ujme, domlouvejte se prosím v diskuzi na Facebookové události, či jak uznáte za vhodné.


Na sobotní Fyziomaraton a nedělní program si nezapomeňte sportovnější oblečení dle aktuální předpovědi počasí, běhat nemusíte, ale projdete se, tak ať máte pohodlí. Na vozíky také doporučujeme cyklistické rukavice, ruce jsou hlavní nástroj fyzioterapeuta, tak ať si je nepoškodíte. Pro více informací, pište: matous.hynek@gmail.com či volejte 606-484-527.


Na Fyziomeeting je nutné přihlásit se předem - tedy vyplnit registrační formulář a uhradit 100 Kč, kapacita ja jarní Fyziomeeting je omezena. Registrační formuláře najdete na události akce na facebooku (—událost—) či webových stránkách (www.asfcr.cz) asociace.


Po potvrzení registrace prosím zaplaťte 100 Kč na účet 2500517507 / 2010. Do poznámky napište Fyziomeeting a jméno platícího.


V případě nepřítomnosti je placená částka nevratná. Pokud se nebudete moci z jakýchkoliv příčin zúčastnit, najděte za sebe náhradníka, jinak placená částka propadá.


Pozvánku naleznete zde.


Těšíme se na vás, Vaše ASF.

Spolupracujeme s
http://barbargym.cz/seminare-a-workshopy/ www.zdravypodnik.cz https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz Oblastní charita Rajhrad