Valná hromada spojená s Fyziomeetingem
Valná hromada spojená s Fyziomeetingem

Vážení členové ASF, 

ráda bych Vás pozvala na každoroční Valnou hromadu spojenou s Fyziomeetingem, která proběhne 19. - 20. 10. 2018 v Praze. 

Na Valné hromadě se dozvíte novinky z proběhlých akcí, plány na další rok a následovat budou volby do Rady ASF. Letos se bude v Radě obměňovat mnoho pozic, proto využijte šanci se stát členem skvělého kolektivu lidí!


 Pro tento rok můžete kandidovat do těchto pozic Rady Asociace studentů 
fyzioterapie: 

- Prezident – zastupuje ASF, navazuje kontakty s jinými institucemi, je zodpovědný za rozhodnutí Rady, zajišťuje pravidelnou komunikaci mezi jednotlivými lokálními zástupci ASF.
 
- Viceprezident pro externí komunikaci – má na starosti stáže, zahraniční styky, kontakty s jinými organizacemi, dohlíží na pořádání Fyziomeetingu.

 
- Hospodář – dohlíží na účetnictví na jednotlivých pobočkách, spravuje celkové finance ASF.

 
- Koordinátor FyzioCafé – dohlíží na organizaci FyzioCafé na všech aktivních pobočkách, poskytuje rady novým lokálním organizátorům FyzioCafé a pomáhá při jejich propagaci.

 
- Koordinátor Fyziokempu – plánuje Fyziokemp, v zimě a v létě, plánuje přednášky, zajišťuje ubytování apod.


- Tajemník – má na starosti administrativu, správu členů, představuje kontaktní osobu pro členy a veřejnost.

 
- Webmaster – stará se o webové a facebookové stránky, znalost tvorby a úpravy webových stránek výhodou, ne podmínkou!, přidává články, fotky a zajímavosti.


- Koordinátor zahraničních stáží - vyjednává a zařizuje letní zahraniční stáže pro studenty, komunikace v cizím jazyce, nutná znalost anglického jazyka.

Dále, pokud máte zájem, je možné stát se:

  
- Zástupcem fakulty – zodpovídá za všechno, co se děje na dané fakultě, pomáhá při organizaci akcí (netřeba vyplňovat kandidaturu).

Kandidovat může úplně kdokoliv. Kterýkoliv student z jakéhokoliv ročníku, z jakékoliv fakulty. Stačí, aby měl chuť a zájem se zapojit, poznat nové lidi, a aby vyplnil kandidaturní listinu – viz. příloha. 

Tu je potřeba poslat na mail: prezident@asfcr.cz nejpozději do středy 17.10.2018. Na místě bude možnost kandidovat pouze na pozice, na které se nikdo nepřihlásil.

  
Takže pokud jsi jenom trochu aktivní a chtěl/a by ses zapojit, tak rozhodně neváhej, nebudeš litovat! 

Přihlášky vyplňujte zde https://goo.gl/forms/a2UztNaX2dE3iD8p1

Doufáme, že se zúčastní co nejvíce studentů ze všech koutů naší republiky a budeme mít možnost se poznat osobně!

Těšíme se na všechny z Vás!

Za celou Radu ASF

Kristýna Šonská


Prezidentka Asociace studentů fyzioterapieSpolupracujeme s
http://barbargym.cz/seminare-a-workshopy/ www.zdravypodnik.cz https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz Oblastní charita Rajhrad