34. pražské FyzioCafé
34. pražské FyzioCafé

Vážení členové ASF,

rádi bychom Vás pozvali na 34. pražské FyzioCafé, kterým zahájíme naší další FC sezónu, a to rovnou se vzácným hostem až z dalekého Finska, na téma: Musicians, pain, injuries and fascinating performances - Do they unavoidably belong together? How can a physiotherapist help?  

Markku Riihinen je fyzioterapeut zabývající se fyzioterapií hudebníků, spolupracuje s několika finskými orchestry, ale také třeba se Sibeliovou akademií. Organizuje workshopy pro hudebníky zaměřené na správnou ergonomii hraní na jednotlivé nástroje a dále se věnuje individuální fyzioterapii hudebníků.

Hudebníci, ač to sami většinou nepřiznávají a málokdo to ví, často trpí bolestmi. Bolestmi, se kterými jim ale jako fyzioterapeuti můžeme pomoci. Přijďte se dozvědět s jakými potížemi se hudebníci potýkají a jakým způsobem je lze z pozice fyzioterapeuta řešit. Nebudou chybět ani speciální případy přímo z praxe.

Přednáška proběhne v AJ.

Těšíme se na Vás!

Vaše ASF

Spolupracujeme s
http://barbargym.cz/seminare-a-workshopy/ www.zdravypodnik.cz https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz Oblastní charita Rajhrad