Zahraniční stáž – Portugalsko 2018
Zahraniční stáž – Portugalsko 2018

Přinášíme Vám veškeré potřebné informace o přihlašování na zahraniční stáž do Portugalska.


Přihlašování bude spuštěno v pondělí 2.4. 2018, uzavřeno bude v pondělí 16.4. Stáž je určena pro studenty fyzioterapie, kteří dokončili (či tento rok dokončí) 2. ročník Bc. studia. Na stáž se může přihlásit pouze člen ASF. Své přihlášky zasílejte na emailovou adresu asfstaze@gmail.com. Prosíme, abyste veškeré potřebné dokumenty zaslali v 1 emailu. Co vše musí vaše přihláška obsahovat?


1) Strukturovaný životopis
Pokud jste se v minulosti již účastnili zahraniční stáže, výměnného pobytu či Erasmu, uveďte to, prosím.


2) Motivační dopis
Z jakého důvodu se chcete stáže účastnit? Proč byste měli být vybráni právě vy?


3) Popis aktivity v ASF
Sepište jakých akcí jste se zúčastnili, které jste organizovali či se kterými jste aktivně pomáhali.


4) Program pro Portugalce
Každý český účastník stáže by měl během pobytu Portugalců v Praze (červenec 2018) pro ně zorganizovat jednu akci. Je jedno, jestli se bude jednat o výlet, návštěvu kulturní akce či pikni. Fantasii se meze nekladou. Sepište itinerář či plán celé akce. Nezapomeňte na praktické věci - kolik to bude stát, jak se všichni na místo dopraví a další logistické podrobnosti.


Všichni přihlášení se o víkendu 21.4.- 22.4. absolvují online jazykový test z anglického jazyka. Test bude časově omezený a bude se skládat pouze z jednoho pokusu.


Veškeré zaslané dokumenty a jazykový test budou posléze obodovány a seřazeny členy rady ASF. Nejvýše umístění studenti posléze budou mít nabídnuto místo na stáž, která bude probíhat po 3 týdny během měsíce srpna 2018. Máme 6 míst na stáž.


Přejeme Vám co největší úspěch a krásné Velikonoční svátky, Vaše ASF.

Spolupracujeme s
http://barbargym.cz/seminare-a-workshopy/ www.zdravypodnik.cz https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz Oblastní charita Rajhrad