Členství asociace studentů fyzioterapie
Členství asociace studentů fyzioterapie

Řádným členem asociace se může stát každý student fyzioterapie odesláním přihlášky a zaplacením ročního členského příspěvku. Přihlásit se můžete také na jakékoliv námi pořádané akci. 

Roční členský příspěvek činí 100 Kč, je platný na akademický rok konkrétně od Valné hromady (říjen) do další Valné hromady (říjen dalšího roku). Členství automaticky zaniká v den Valné hromady a je nutné si ho pro každý rok obnovit. Zasílejte jej na účet č. 2500517507/2010, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno. Po zaslání přihlášky Vám přijde e-mail s potřebnými údaji pro zaplacení. Pozor, členství je platné až po zaplacení příspěvku!


Vámi poskytnuté osobní údaje, nutné pro registraci do ASF, budou zpracovány dle Zásad ochrany a zpracování osobních údajů ASF, které jsou zveřejněny na www.asfcr.cz.

Pokud již nejste studentem nebo studujete v zahraničí, můžete se stát mimořádným členem. Pošlete na email: tajemnikasf@gmail.com Vaše jméno, příjmení, zaměstnání, případně Váš vztah k ASF a jestli třeba máte nějakou možnost nám pomoci s přednáškami, prostory, apod.


Mimořádní členové platí členský příspěvek ve výši 100 Kč, nedostávají však slevy na akce a upomínkové předměty.


Vámi poskytnuté osobní údaje, nutné pro registraci do ASF, budou zpracovány dle Zásad ochrany a zpracování osobních údajů ASF, které jsou zveřejněny na www.asfcr.cz.

asf monkey
BANKOVNÍ SPOJENÍ 2500517507/2010

(Aktivním členem je člen, který se podílí na pořádání a organizaci akcí ASF.)
Spolupracujeme s
https://www.honova.cz/ https://www.centrumpohybuol.cz http://fyzio-letna.cz/ http://pcfenix.cz/ http://svetfyzioterapie.cz/ http://www.theragym.cz/ www.zdravypodnik.cz https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz yoda-institut.cz