Rada ASF
Rada ASF


Výkonným orgánem sdružení je Rada asociace a jejími zvolenými členy na rok 2017/2018 jsou:


Prezident Kristýna Šonská (2. LF)Studuji 1.ročník navazujícího magisterského studia na 2.LF UK. Členkou ASF jsem se stala již v 1.ročníku a tehdy jsem poprvé navštívila FyzioCafé a workshopy. Nyní působím jako prezidentka. Ve svém volném čase se ráda odreaguji ve fitness, tancem, jógou, pilates, golfem nebo časem stráveným s přáteli a rodinou. Velkou zálibou je pro mě cestování a objevování nových míst. ASF je skvělá organizace a já doufám, že se bude i nadále rozvíjet a sdružovat skvělé a aktivní lidi jako do teď.


 


e-mail: prezident@asfcr.cz


 


 


Viceprezident Kateřina Jinochová (FZV)Studuji 2. ročník NMgr. studia fyzioterapie na Fakultě zdravotnických věd v Olomouci, bakalářské studium jsem absolvovala na kladenské Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze. O Asociaci studentů fyzioterapie jsem se dozvěděla při prvních pražských FyzioCafé, které jsem začala navštěvovat a následně jsem se stala členkou ASF. Dále jsem se zúčastnila dalších akcí (Fyziokempy, Workshopy, Fyziomeetingy, Neboj se svého hendikepu). Nyní je moji činností funkce viceprezidentky, ve které se věnuji především vytvoření balíčku výhod pro členy ASF, rozšířením spolupracujících partnerů a komunikaci s nimi. Mým dalším úkolem je spoluorganizace akcí ASF, jsem supervizorkou Jarního Fyziomeetingu a pomáhám s chodem Rady. Mimo funkce v ASF se ráda věnuji společenskému tanci, běhu v přírodě a cestování.


e-mail: viceprezident@asfcr.cz


  

Tajemník Martin Dvořáček (2. LF)


K ASF jsem se dostal v létě roku 2014, kdy jsem objevil na webu zmínku o její činnosti. Následně jsem kontaktoval prezidentku Klárku Kučerovou a na podzim jsem společně s Mírou Loučkou založil olomouckou pobočku a uspořádal první olomoucké FyzioCafé. V následujícím roce jsem se studijně přesunul do Prahy a byl jsem zvolen za Tajemníka, a tak tuto funkci svědomitě vykonávám dodnes. Mým úkolem je komunikovat se všemi členy i nečleny, odpovídat na dotazy a starat se o registraci nových členů. Pokud Vám tedy někdo zašle jménem ASF email, vězte, že je určitě ode mě. 


Mezi mé záliby patří fotbal, tenis, dobré jídlo a pití, jazzová hudba a literatura. Pokud byste mě tedy chtěli potěšit pozváním na stadion, kurt, do restaurace či vinárny, na koncert či do knihovny, neváhejte mi napsat email a nezapomeňte s sebou připojit svou přihlášku ke členství smile


e-mail: tajemnikASF@gmail.com


 


 


Koordinátor FyzioCafé Andrea Slížková (2. LF)


Studuji 2. ročník bakalářského studia na 2. LF UK. Již loni jsem byla členkou ASF, ale až letos jsem se rozhodla, že se zapojím i aktivně. Mojí funkcí je pro tento rok koordinátor FyzioCafé. Ve volném čase hraji ráda na hudební nástroje a sportuji.


e-mail: fyziocafe@gmail.com


  


 


 


 


 Koordinátor Fyziokempu Jiřina Trnková (2. LF)Studuji na 2. LF UK v Praze v prvním ročníku. O ASF jsem věděla už dříve díky FyzioCafé, která se pravidelně pořádala v jedné naší místní kavárně. Letos (2017) jsem ale měla možnost zúčastnit se i Fyziokempu, kde jsem si uvědomila, že za studiem fyzioterapie se skrývá mnohem víc než jen učení se anatomie.


Fyziokemp vnímám jako skvělou příležitost seznámit se s dalšími studenty fyzioterapie z celé ČR a zároveň se vzdělávat; a to nejen v rámci přednášek a workshopů, ale také vzájemně mezi sebou. Spolu s Barčou Balcarovou je pro nás čest tuto akci pořádat a budeme se maximálně snažit navázat na vysokou úroveň Fyziokempů, které se konaly doteď.


Ve svém volném čase se věnuji poledance a strečinku, který s ním souvisí. Dříve závodně, momentálně především jako lektorka. :) Hraju na několik hudebních nástrojů a ráda zpívám.


e-mail: fyziokemp@asfcr.cz


  


Hospodář  Sonya Volchanskaya (1. LF)


Vždycky jsem byla hodně aktivním člověkem, takže jsem se stala hospodářem za Prahu téměř ihned jakmile jsem se dostala do ASF. Teď už mám na starosti celou Českou Republiku. V současné době studuji 1.ročník navazujícího magisterského studia na FTVS UK. Svým hlavním cílem vidím celkové zlepšení hospodaření v ASF.


Mimo školu a ASF se zabývám čtením knih, pěstováním květin, cyklistikou (rekreačně).


e-mail: hospodar@asfcr.cz


 


 


  


Webmaster  Naďka Zanovitová (LF MUNI)


Ku štúdiu fyzioterapie som sa dostala úplne náhodou. Osud to tak zariadil, že som zo zdravotných dôvodov musela ukončiť športovú kariéru v Jude. To, či sa po štúdiu vrátim ešte k  profesionálnemu športu ako fyzioterapeut, je ešte vo hviezdach. Život neplánujem dopredu. Snažím sa pomáhať všetkým okolo a riadim sa heslom: „Správaj sa tak, ako chceš, aby sa ľudia správali k tebe a konaj tak, aby si nemusel prosiť o odpustenie“


 


 


 


Koordinátor Zahraničních stáží Olga Sidorenková (2. LF)


Studuji 1.ročník navazujícího magisterského studia na 2.LF UK. O ASF jsem se dozvěděla již v prvním ročníku bakalářského studia skrze FyzioCafé. Nyní jsem do fungování ASF zapojena altivně jako Koordinátor zahraničních stáží. Za svůj hlavní úkol na tomto postu považuji zjednodušení a zpřístupnění možnosti zahraničních stáží. Také bych chtěla navýšit povědomí studentů fyzioterapie o této možnosti a rozšířit dosavadní nabídku stáží. Ve volném času se ráda věnuji tanci, fitness, četbě a dobrému jídlu.


e-mail: sidorenko@centrum.cz


 


 


 


 


Spolupracujeme s
http://barbargym.cz/seminare-a-workshopy/ www.zdravypodnik.cz https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz Oblastní charita Rajhrad