Rada ASF
Rada ASF


Výkonným orgánem sdružení je Rada asociace a jejími zvolenými členy na rok 2016/2017 jsou:


Prezident Kristýna Šonská (2. LF)Studuji 1.ročník navazujícího magisterského studia na 2.LF UK. Členkou ASF jsem se stala již v 1.ročníku a tehdy jsem poprvé navštívila FyzioCafé a workshopy. Nyní působím jako prezidentka. Ve svém volném čase se ráda odreaguji ve fitness, tancem, jógou, pilates, golfem nebo časem stráveným s přáteli a rodinou. Velkou zálibou je pro mě cestování a objevování nových míst. ASF je skvělá organizace a já doufám, že se bude i nadále rozvíjet a sdružovat skvělé a aktivní lidi jako do teď.


 


e-mail: prezident@asfcr.cz


 


 


Viceprezident Kateřina Jinochová (FZV)Studuji 2. ročník NMgr. studia fyzioterapie na Fakultě zdravotnických věd v Olomouci, bakalářské studium jsem absolvovala na kladenské Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze. O Asociaci studentů fyzioterapie jsem se dozvěděla při prvních pražských FyzioCafé, které jsem začala navštěvovat a následně jsem se stala členkou ASF. Dále jsem se zúčastnila dalších akcí (Fyziokempy, Workshopy, Fyziomeetingy, Neboj se svého hendikepu). Nyní je moji činností funkce viceprezidentky, ve které se věnuji především vytvoření balíčku výhod pro členy ASF, rozšířením spolupracujících partnerů a komunikaci s nimi. Mým dalším úkolem je spoluorganizace akcí ASF, jsem supervizorkou Jarního Fyziomeetingu a pomáhám s chodem Rady. Mimo funkce v ASF se ráda věnuji společenskému tanci, běhu v přírodě a cestování.


e-mail: viceprezident@asfcr.cz


  

Tajemník Martin Dvořáček (2. LF)


K ASF jsem se dostal v létě roku 2014, kdy jsem objevil na webu zmínku o její činnosti. Následně jsem kontaktoval prezidentku Klárku Kučerovou a na podzim jsem společně s Mírou Loučkou založil olomouckou pobočku a uspořádal první olomoucké FyzioCafé. V následujícím roce jsem se studijně přesunul do Prahy a byl jsem zvolen za Tajemníka, a tak tuto funkci svědomitě vykonávám dodnes. Mým úkolem je komunikovat se všemi členy i nečleny, odpovídat na dotazy a starat se o registraci nových členů. Pokud Vám tedy někdo zašle jménem ASF email, vězte, že je určitě ode mě. 


Mezi mé záliby patří fotbal, tenis, dobré jídlo a pití, jazzová hudba a literatura. Pokud byste mě tedy chtěli potěšit pozváním na stadion, kurt, do restaurace či vinárny, na koncert či do knihovny, neváhejte mi napsat email a nezapomeňte s sebou připojit svou přihlášku ke členství smile


e-mail: tajemnikASF@gmail.com


 


 


Koordinátor FyzioCafé Zuzana Popieluchová (FTVS UK)


K ASF jsem se dostala v jeho prvopočátcích přes Kláru Kučerovou, tehdy ještě jako studentka fyzioterapie v Brně na FSpS MU. Klárky nápad mě zaujal a tak jsem se do toho pustila naplno a spolu s kolegyňkou Domčou Pechovou z LF MU jsme založily Brněnské FyzioCafé. Pak ovšem přišlo pár nešťastných komplikací v Brně a já byla nucena jít do pozadí. Dnes jsem studentkou FTVS UK a svého snu být fyzioterapeutkou se nevzdávám. Když se objevila příležitost znovu se zapojit, neváhala jsem a dnes jsem koordinátorkou všech FyzioCafé. Kromě fyzioterapie ráda cestuji, sportuji a stýkám se s přáteli. Do budoucna bych chtěla rozšířit FyzioCafé i o přednášky ze zahraničních stáží, či zahraničních pracovišť. Tak uvidíme, co dokážeme :-).


e-mail: fyziocafe@gmail.com


  


 


 Koordinátor Fyziokempu Pavlína Posekaná (2. LF)


Hned po nástupu do 1. ročníku mě zamrzelo, že jako studenti fyzioterapie nemáme oproti medikům žádné spolky, organizace, velké akce atd. V té době naštěstí došlo na 2. LF, kde studuji, k založení ASF. Jedním z jejích cílů bylo právě tuhle situaci změnit a aktivní členství bylo pro mě tehdy jasnou volbou. Svou nynější funkci jsem získala na přelomu roku 2014/2015 a od té doby mám na svědomí všechny proběhlé Fyziokempy. Do budoucna mám v plánu Fyziokemp posunout na vyšší úroveň, především půjde o konkrétní tematické zaměření akce a vyšší kvalitu přednášek a workshopů.


Mimo školu a ASF se věnuji sportu (jízda na kole, volejbal, běh,…), dnes již vše jen „rekreačně“ wink. Nejlépe si odpočinu na dlouhé procházce se psem nebo s kdekoliv s přáteli.  


e-mail: fyziokemp@asfcr.cz


  


 


Hospodář  Sonya Volchanskaya (1. LF)


Vždycky jsem byla hodně aktivním člověkem, takže jsem se stala hospodářem za Prahu téměř ihned jakmile jsem se dostala do ASF. Teď už mám na starosti celou Českou Republiku. V současné době studuji 3. ročník bakaláře na 1. Lékařské Fakultě Univerzity Karlovy. Svým hlavním cílem vidím celkové zlepšení hospodaření v ASF.


Mimo školu a ASF se zabývám čtením knih, pěstováním květin, cyklistikou (rekreačně).


e-mail: hospodar@asfcr.cz


 


 


  


Webmaster  Naďka Zanovitová (LF MUNI)


Ku štúdiu fyzioterapie som sa dostala úplne náhodou. Osud to tak zariadil, že som zo zdravotných dôvodov musela ukončiť športovú kariéru v Jude. To, či sa po štúdiu vrátim ešte k  profesionálnemu športu ako fyzioterapeut, je ešte vo hviezdach. Život neplánujem dopredu. Snažím sa pomáhať všetkým okolo a riadim sa heslom: „Správaj sa tak, ako chceš, aby sa ľudia správali k tebe a konaj tak, aby si nemusel prosiť o odpustenie“


 


 


 


Koordinátor Zahraničních stáží Kateřina Beranová (2. LF)


Jsem studentkou 1. ročníku magisterského studia na 2.LF UK. Bakalářské studium jsem absolvovala na stejné fakultě. Od začátku studia na vysoké škole bylo mým snem vyjet na Erasmus, ale hned jsem byla zbavena iluzí, protože naše fakulta takové možnosti nenabízela. Proto jsem vůbec neváhala, když mě oslovila Klárka Kučerová, jestli bych se nechtěla podílet na koordinaci zahraničních stáží pro ASF. Mým hlavním cílem je rozšíření nabídky zahraničních stáží a zvýšit povědomí o možnosti vycestovat mezi studenty. Pokud bude mít někdo z Vás možnost a chuť se zapojit či doporučit spolupráci se zahraniční fakultou, tak budu moc ráda za každý nápad. Sama jsem měla možnost na gymnáziu studovat rok v zahraničí a byla to ta nejlepší věc, kterou jsem mohla udělat. Mezi mé zájmy patří sporty jako je běhání, posilování, jóga, cestování, angličtina, dobrá hudba a mnoho dalšího.


e-mail: beranova.kate@gmail.com


 


 


 


 


Spolupracujeme s
https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz Oblastní charita Rajhrad