Rada ASF
Rada ASF


Výkonným orgánem sdružení je Rada asociace a jejími zvolenými členy na rok 2018/2019 jsou:


Prezident Julius Smolej (1. LF)


prezidentMé první seznámení s ASF proběhlo už v 1. ročníku, když mě jako prvňáčka nastupujícího na 1. lékařskou fakultu vzala spolužačka na akci zvanou Fyziopivo, kde jsme se seznámili s ostatními pražskými studenty a především s ASF. Nyní jsem ve 3. ročníku a seznamujeme se i nadále. Poslední dva roky jsem působil jako zástupce za město pražské, organizoval či spoluorganizoval všechny akce, které se za tu dobu udály. Nyní se budu snažit tyto své zkušenosti zúročit a býti dobrým prezidentem. Mým hlavním úkolem je, aby vše fungovalo tak, jak má, abych komunikoval s veřejností a taktéž se všemi v rámci našeho spolku. Pár skvělých věcí se nám už povedlo dokázat. Vím však ale, že je neustále co zlepšovat. A já věřím, že s Vámi, se nám to povede :)


A pokud by Vás zajímalo něco o mně - většina lidí mi říká Julku, Júlie, nebo Júliusi. Už odmalička jsem poskakoval v zápasové ploše tatami Taekwonda WTF a poté si šel hrát na herce, na prknech, co znamenají svět. Rád poznávám nové lidi, chodím ven s kamarády, tancuji, sportuji, avšak mezi mé milované činnosti patří také spánek. A kromě spánku také vykupování antikvariátů a knihkupectví a následné čtení knížek odborných i uměleckých. Závěrem ještě hudba a filmy, u kterých jsem schopný vydržet až do ranních hodin, dokud nepadnu únavou.


e-mail: prezident@asfcr.cz


 


 


Viceprezident Matouš Hynek (FTK)


viceprezidentMomentálně studuji 3. ročník na Olomoucké FTK. Již v prvním ročníku jsem se účastnil všech akcí ASF a na meetingu se mě tehdejší zástupce ASF pro město Olomouc zeptal, jestli nechci převzít štafetu. Jeden rok jsem se proplítal nástrahami organizování různých akcí, nyní jsem štafetu předal dalšímu zástupci a sám teď vykonávám funkci viceprezidenta. Mou prací je komunikace s našimi partnery, pomoc s organizací akcí pod záštitou ASF, pomoc chodu Rady a supervize Jarního Fyziomeetingu.


Než jsem nastoupil na vysokou školu a vstoupil do ASF, tak jsem devět let vrcholově sportoval až do konce střední školy. Poté, pro utřídění myšlenek, odletěl na rok pracovat do Londýna. Nyní se snažím naplno věnovat oboru, který studuji, k tomu rád sportuji, fotím a vařím.


e-mail: viceprezident@asfcr.cz


  

 


Tajemník Michaela Sýkorová (3. LF)


tajemník


Jsem ve třetím ročníku bakalářského studia na 3. LF UK a již před nástupem na fakultu jsem si byla jistá, že mě fyzioterapie bude bavit a během studia se to jenom potvrdilo. První větší kontakt s ASF jsem zažila na Letním Fyziokempu 2017, kde jsem potkala plno úžasných lidí. Díky této akci jsem aktivně začala navštěvovat FyzioCafé a jiné akce ASF. Jako tajemník ASF mám přehled o všech členech ASF a zprostředkovávám komunikaci prostřednictvím emailu (informuji o všech akcích, slevách…).


Jsem rodilá pražačka, která ale miluje přírodu a turistiku. Pokud najdu čas trávím převážnou část léta na cestách a na letním táboře. Mezi moje záliby patří tanec, bylinky, čínská medicína a sport, který vykonávám během jakéhokoliv ročního období.


e-mail: tajemnikASF@gmail.com


 


 


Koordinátor FyzioCafé Tereza Štěpánková (2. LF)


koordinátor fcJsem studentka 2. ročníku bakalářského studia na 2. LF UK. S ASF jsem přišla do kontaktu hned na začátku mého studia v prváku, na Fyziomeetingu jsem se stala členkou a po celý rok jsem pak chodila fotografovat na pražská FyzioCafé, pomáhala jsem organizovat Den na vozíku a účastnila jsem se zimního Fyziokempu. Akce FyzioCafé si mě získaly již od samého začátku, tudíž jsem nyní velmi ráda, že jim budu ještě blíže a budu moct podpořit tuto příjemnou formu vzdělávání v odlehčené atmosféře s možností poznat nové přátele, rozšířit si obzor a strávit pěkný večer.


Ve svém volném čase, kterého tedy moc není, se kromě hraní beachvolejbalu věnuji běhání, plavání, jízdě na koni, ráda tancuji, jezdím na kole a žádnou zimu nepřežiju aniž bych nevytáhla lyže, snowboard a běžky – ideálně v italských Alpách.


e-mail: fyziocafe@gmail.com


 


 


 Koordinátor Fyziokempu Jiřina Trnková (2. LF)


koordinátor FK


Studuji na 2. LF UK v Praze v druhém ročníku. O ASF jsem věděla už dříve díky FyzioCafé, která se pravidelně pořádala v jedné naší místní kavárně. V roce 2017 jsem ale měla možnost zúčastnit se i Fyziokempu, kde jsem si uvědomila, že za studiem fyzioterapie se skrývá mnohem víc než jen učení se anatomie. A od té doby letní a zimní Fyziokemp společně s Barčou Balcarovou (3. r., 3. LF UK) pořádám. Fyziokemp vnímám jako skvělou příležitost seznámit se s dalšími studenty fyzioterapie z celé ČR a zároveň se vzdělávat; a to nejen v rámci přednášek a workshopů, ale také vzájemně mezi sebou.


Ve svém volném čase se věnuji poledance a strečinku, který s ním souvisí. Dříve závodně, momentálně především jako lektorka. Hraju na několik hudebních nástrojů a ráda zpívám.


e-mail: fyziokemp@asfcr.cz


  


 


Hospodář  Johanna Pelánová (FBMI)


hospodářJsem studentka 3. ročníku fyzioterapie na kladenské Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze. Již na konci prvního ročníku jsem se podílela na založení samostatného seznamovacího kurzu pro první ročník oboru fyzioterapie na naší fakultě. Teprve ve druhém ročníku jsem objevila Asociaci studentů fyzioterapie díky Podzimnímu Fyziomeetingu, stala se řádnou členkou, začala navštěvovat Pražská FyzioCafé a účastnila se Podzimního Fyziokempu. Protože mě vždy zajímalo, jak asociace (a jiné studentské organizace) fungují, rozhodla jsem se letos chopit příležitosti stát se hospodářkou ASF.


Svůj volný čas trávím s přáteli, rodinou, přítelem, na příležitostných zkouškách s kapelou a vzdělávacích kurzech. Jako každý student ráda prokrastinuji u poslechu písniček, sledování seriálu a surfování na e-shopech s věcmi, které nepotřebuju a nikdy si je nekoupím.


e-mail: hospodar@asfcr.cz


 


 


  


Webmaster  Eva Vaňková (2. LF)


webmasterStuduji 2. ročník bakalářského studia na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Členkou ASF jsem se stala před zimním Fyziokempem, který mě opravdu nadchl, a tam se zrodila má myšlenka být jednou součástí ASF - a povedlo se to o půl roku později. V radě ASF zastávám funkci webmastera, kde se snažím svědomitě s dalšími členy Rady propagovat myšlenky ASF a tím pádem fyzioterapie samotné! Tu jsem si oblíbila velmi brzy, jelikož jsem se s fyzioterapeuty setkávala stejně často jako se svými trenéry běžeckého lyžování a později biatlonu.


Ve svém volném čase se nechávám inspirovat přírodou, ve které ráda běhám nebo jezdím na koni. Taky jsem tvořivá, velmi veselá a mám ráda výzvy.


e-mail: webmaster@asfcr.cz


 


 


Koordinátor Zahraničních stáží Veronika Kačerová (1. LF)


stážeStuduji na 1. LF UK. V ASF jsem aktivní od prvního ročníku. Jako koordinátor stáží usiluji o navázání spolupráce s dalšími zeměmi, aby byla nabídka stáží co nejširší. Tuto funkci jsem si vybrala, protože v ní spatřuji značnou důležitost. V případě, že bude vykonávána kvalitně, bude mít přínos jednak pro jedince, ale v konečném důsledku i pro celý obor fyzioterapie. Mým dalším cílem je zvýšit povědomí o programu zahraničních stáží, aby vyjíždělo co nejvíce studentů.


Co se týče mě, tak ve svém volném čase ráda chodím po horách a po lese, běhám, poslouchám klasiku, učím se nové jazyky a ze všeho nejraději spím.


e-mail: asfstaze@gmail.com


 


 


 


 


Spolupracujeme s
http://fyzio-letna.cz/ http://pcfenix.cz/ http://svetfyzioterapie.cz/ http://www.theragym.cz/ www.zdravypodnik.cz https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz