Schůzka Rady ASF 7.1.2015
Schůzka Rady ASF 7.1.2015

Přítomní: Monika Krátká, Jiří Vítek, Klára Kučerová, Zuzana Poláková, Zuzana Miňová, David Janoušek, Pavlína Posekaná, Eliška Lapčíková, Jakub Novák


Omluvení: Marie Chramosilová


 


Program:


1. Zhodnocení úkolů z minulé schůzky- Klára


2. Web – Zuzka Poláková


3. Motolská konference – Jirka


4. Zimní Fyziokemp – Pája


5. Finance – rozdělení peněz – Zuzka Miňová


6. Jarní Fyziomeeting


7. Plán akcí na další rok


8. Výroční zpráva


 
  1. Klára poděkovala Jirkovi, který vytvořil moc pěkná PFka, která jsme dali na web a na facebook a která jsme také poslali významným fyzioterapeutům, kteří s námi spolupracují. Dále se probrali úkoly z minula: Zuzka Miňová má ještě nějaké resty z minula. Jirka má připravené 2 plakáty o tom co všechno může udělat fyzioterapeut, které se ještě budou komentovat a budeme je používat na našich akcích. Nejlépe i na Dnech otevřených dveří atd. 


  1. Zuzka podala zprávu o současném stavu webovek. Jirka se na to prý podívá někdy během zkouškového. 


  1. Jirka představil návrh Motolské konference. Má už nějaké přednášející dokonce i z Belgie. Je připravený i plakát, o kterém jsme diskutovali a který Jirka ještě dodělá. Rádi bychom zažádali o finanční podporu Univerzitu Karlovu a potřebujeme dostatečný počet členů z 3.LF, 1. LF a FTVS. Proto se budeme snažit teď přibrat ještě pár členů právě z těchto fakult. 


  1. Pája představila Zimní Fyziokemp, je připravený zajímavý program, domluveni přednášející, i cena kempu. Info se dá na stránky a na facebook. Ještě se dodělá finanní plán na nákup věcí na kemp, společenský program (hry atd.). Klára napíše na Unify a zjistí, jestli nám za to dají nějaké kredity. Certifikáty připraví Jirka až budou všichni přihlášení a zalaminují se u Davida. 


  1. Dohodli jsme se, že necháme vytvořit jeden bannera s logem ASF, který budem využívat na našich akcích a také propisky a metry také s potisk ASF. 


  1. Jarní Fyziomeeting po dohodě s Honzou Šobáněm nebude v Brně pro nedostatek aktivních členů. Takže bude v Praze, ale budeme se snažit, aba se konal na FTVS nebo na 3.LF. Stále hledáme organizátora, který si to vezme na starosti. 


  1. Domlouvali jsme se na plánu akcí na tento rok. Kuba si vzal na starosti paintball jako teambuilding (konec dubna). Maruška Světový den zdraví (březen). 


  1. Bude potřeba vytvořit výroční zprávu za rok 2014. Klára se Zuzkou se budou snažit to dát dohromady přes zkouškové období.Spolupracujeme s
http://fyzio-letna.cz/ http://pcfenix.cz/ http://svetfyzioterapie.cz/ http://www.theragym.cz/ www.zdravypodnik.cz https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz Oblastní charita Rajhrad