Zástupci fakult
Zástupci fakult


Níže najdete seznam zástupců našeho spolku na jednotlivých fakultách. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně akcí konaných ve Vašem městě, možnosti aktivního zapojení se do akcí apod. je neváhejte kdykoliv kontaktovat.Praha1. LF                      Barbora Zetková     


barča zJsem studentkou 1. ročníku na 1. LF.  K fyzioterapii vzhlížím už od dob, kdy jsem byla děcko a ze sportu mě bolelo snad všechno. O ASF jsem se dozvěděla už na seznamováku a poté jsem se netradičně, jakožto prvačka, zúčastnila letního fyziokempu. Poznávajíc všechny ty milé duše, které nezištně dělají něco navíc pro náš obor a rozvoj, jsem neváhala a hned se chytla první příležitosti, jak pro ASF něco dělat.

Miluju přírodu a sport. Ideálně oboje dohromady, ale potkat mě můžete třeba i v gymu s činkou nad hlavou. A když zbyde nějaký ten čas, tak hrozně ráda vařím a ještě raději to pak jím. V neposlední řadě provozuji tzv. hygge s rodinou a přáteli!

 

email: baruzetkova@seznam.cz

2. LF                        Martin Jirásek


martin j


Jsem student 2.ročníku fyzioterapie na 2.LF UK. Členem ASF jsem druhým rokem, ale až letos jsem se rozhodl zapojit aktivně. Protože rád pracuji s lidmi a jsem rád v centru dění, pozice zástupce fakulty byla jasnou volbou.


Mám rád jakoukoli výzvu nebo dobrodružství. Svůj volný čas trávím závodním plaváním, na fyziopárty nebo posezením s přáteli u dobrého jídla a pití.


e-mail: martas.jirasek@gmail.com


3. LF                          Veronika Vargová (zástupce za město)


verča v Jsem studentka třetího ročníku fyzioterapie na 3.LF UK. Mé seznámení s ASF proběhlo již během prvního ročníku studia a po prvním Letním FyzioKempu, na který jsem jela, bylo jasno... ASF se mě už jen tak nezbaví. Dala mi spoustu kamarádů, inpirativních lidí, zážitků a zkušeností.


Ve volném čase, kterého není nikdy moc, ráda maluji, závodně jsem se ještě do nedávna věnovala aerobiku a pohyb je mou neodmyslitelnou součástí. Nejšťastnější jsem, když se na běžkách můžu ztratit někde v horách v hromadách sněhu a sluníčka.


e-mail: verca.vargova@email.cz


FTVS                          Tereza Konopecká


Jsem studentkou 1. ročníku navazujícího magisterského studia na FTVS. S ASF jsem se poprvé seznámila ve druháku na FyzioCafé a od té doby ho beru jako neodmyslitelnou část života a sebevzdělávání. Na konci třeťáku jsem měla tu možnost zúčastnit se zahraniční stáže v Portugalsku, která mě dovedla nahlížet na fyzioterapii různými pohledy.


Ráda hraju šifrovačky, učím se na kytaru anebo cvičím jógu.


email: terezakonopecka@seznam.cz


 


Kladno


FBMI                      Pavel Bohatý    


pavel bJsem student 3.ročníku FBMI na Kladně. O ASF jsem se dozvěděl už při studiu na gymnáziu, když jsem se začínal zajímat o tento obor. Už tehdy jsem se přes internet díval na pár přednášek pořádaných asociací a říkal jsem si, že je to fajn nápad.Od mala jsem hrál fotbal, se kterým jsme však kvůli velkým zdravotním problémům musel skončit. To byl také hlavní důvod, proč jsem se vydal dráhou fyzioterapie. Pocit, že pomáhám od bolesti mě naplňuje pravděpodobně ještě víc než běhat s míčem po hřišti. Mám rád nové výzvy a dokážu se nadchnout pro cokoliv.


Miluji dobré jídlo a sám rád vařím, kde neustále experimentuji a vařím nová a nová jídla. Všeobecně mám rád pohyb a jakýkoliv sport.


e-mail: pavelbohy2402@gmail.com


 


Brno


LF                         Pavel Pastrňák


pavel pDo ASF som sa pridal prakticky hneď, ako sa zmienka o tom dostala do Brna. Myšlienka sa mi hneď zapáčila a možnosť spoznávať ľudí z iných fakúlt bola príliš lákavá na to, aby sa odmietla. Naviac si myslím, že človek sa musí rozvíjať mimo povinnú výuku (aby bol dobrý fyzioterapeut) a angažovať sa v tomto spolku s hromadou úžasných ľudí je príjemné spestrenie štúdia.


Mojou aktuálnou veľkou záľubou sú OCR. Odbehnúť si to aj tam dobrovolničiť. Preto ak som ti povedomý, bude to pravdepodobne z nejakej prekážky na závode.


email: asfbrno@gmail.com


FSPS  Martin Černý


Jsem studentem 1. ročníku bakalářského studia na FSpS Masarykovy univerzity. O ASF jsem se dozvěděl  během studia a hned jsem věděl, že to bude něco pro mě. Spolu se mnou se do ASF zapojila spousta mých spolužáků a společně ve spolupráci s LF se snažíme organizovat nejrůznější akce pro studenty i veřejnost. Jsem ten typ člověka, který rád pomůže všude a všem, kde jen může.


Ve volném čase si rád čtu, plavu, cvičím a obecně se rád hýbu.


email: martin.cerny21@gmail.com


 


Olomouc


FTK                       Ivana Kuldová  (zástupce za město)


ivana kO ASF jsem se dozvěděla hned na začátku prvního ročníku na fyziopivu. Hrozně se mi zalíbil koncept asociace, jak se studenti z různých fakult poznávají, vzájemně si pomáhají a pořádají spolu zajímavé akce. Proto jsem se rozhodla zapojit se.


Mezi mé koníčky patří tanec, jóga, různé druhy sportů, cestování a trávení času s kamarády.


e-mail: i.kuldova@gymik.cz

FZV                      


 


Plz


FZS                       Adéla Bittnerová


Jsem studentkou 3. ročníku fyzioterapie na Fakultě zdravotnických studií v Plzni. O ASF jsem se poprvé dozvěděla ještě před nástupem na vejšku, kdy jsem od své kamarádky byla pozvána na jedno z prvních FyzioCafé a nadchlo mě to. V budoucnu bych se ráda věnovala práci s dětmi, ale láká mě i sportovní fyzioterapie.


Ve svém volném čase cvičím poweryogu, trénuji dětičky a většinou něco organizuju


email: adel.bittnerova@seznam.cz


 


Ostrava


LF                            Kryštof Theuer      


kryštof tJsem studentem LF v Ostravě a jsem ve 2. ročníku. Samozřejmě jsem velký fyzio nadšenec a již od mala mám velmi blízký vztah snad ke všem sportovním aktivitám, ale nejvíce mě baví plavání, hobby freediving, florbal a fotbal. Rád se také účastním různých fyzio akcí, seminářů a diskuzí.


Ve volném čase čtu rád knihy napříč různými žánry.


e-mail: Thekry@seznam.cz


 


České Budějovice


ZSF JCU                        Jiří Švarc


jirka šJsem studentem 2. ročníku fyzioterapie na ZSF JČU. O ASF jsem se dozvěděl od předchozí zástupkyně u nás za fakultu. ASF mě zaujmulo možností poznat studenty z ostatních fakult a akcemi které pořádá. Ke studiu fyzioterapie jsem se dostal přes zranění ve sportu.


Ve volném čase rád sportuji, cestuji a trávím čas s přáteli.


e-mail: svarcik999@gmail.com


 


Není tady zástupce z vaší fakulty? Chtěli byste být také aktivní? Podílet se na organizaci akcí? Napište na mail: prezident@asfcr.cz


Spolupracujeme s
http://fyzio-letna.cz/ http://pcfenix.cz/ http://svetfyzioterapie.cz/ http://www.theragym.cz/ www.zdravypodnik.cz https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz