Zástupci fakult
Zástupci fakult


Níže najdete seznam zástupců našeho spolku na jednotlivých fakultách. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně akcí konaných ve Vašem městě, možnosti aktivního zapojení se do akcí apod. je neváhejte kdykoliv kontaktovat.Praha1. LF                      Július Smolej      (zástupce za město) 


Mé první seznámení s ASF proběhlo, pro dnešní dobu tak příznačně, na internetu. Následovalo rande v podobě fyziopiva, kde jsem poznal ostatní spolužáky z pražských fakult a už to nešlo jinak, než se pomalu zapojit do chodu ASF. K mým koníčkům už odmalička patřil pohyb, divadlo a bojové umění Taekwondo WTF. Rád poznávám nové lidi, žiju aktivně, ale také velice rád vypnu u dobré knížky, hudby či zajdu ven s kamarády.

e-mail: julius.smolej@gmail.com

2. LF                        Jakub Novák


Jsem student 2. ročníku magisterského studia na 2.LF UK. Kolem ASF jsem se pohyboval už od jejího založení během bakalářského studia na 2.LF při pořádání mnoha akcí. Až letos ale dozrál čas na oficiální funkci v ASF;). Stále se mi daří studium skloubit s vrcholovým hraním florbalu, kterému věnuji téměř veškerý volný čas. A ty poslední chvíle volného času trávím na fyziopárty!

e-mail: kuba-novak@seznam.cz


3. LF                          Veronika VargováJsem studentka druhého ročníku fyzioterapie na 3. LF UK. Ráda maluju, závodně se věnuju aerobiku a pohyb je mou neodmyslitelnou součástí. Novým koníčkem se pro mě stává také fyzioterapie :). Mé seznámení s ASF proběhlo již během prvního ročníku studia a po Letním Fyziokempu, který proběhl letos v září, mi ASF definitivně přirostla k srdci. Věděla jsem hned, že chci být součástí tak skvělé party lidí, a protože jsem ráda ve středu dění, neváhala jsem se ujmout pozice zástupce naší fakulty. 


e-mail: verca.vargova@email.cz


FTVS- bez zástupce   


Brno


FSPS                      Matyáš Turna    


Do řad ASF jsem se přidal po účasti na FyzioSobotě pořádané u nás na fakultě. Po tom, co jsem si při nástupu do prvního ročníku slíbil, že se začnu pouštět do nových a zajímavých věcí, to byl jasný krok. S tím souvisí i moje dobrovolnická aktivita v Kontaktu bB, plaveckém klubu pro handicapované. Jelikož jsem tak trochu introvert, rád se schovávám za objektivem svého foťáku, miluju cestování a pohyb jako takový, zejména však parkour, běh a lezení.


e-mail: m.turna@live.com 


LF                         Michaela Bobrová (zástupce za město)


Vždy som chcela spolupracovať v tíme motivovaných ľudí pre svoj odbor. Preto bolo členstvo v ASF jedna z prvých vecí, ktorú som pri štúdiu na LF podnikla. Som veselá osôbka, ktorá má rada výzvy a prácu na osobnostnom rozvoji. Zaujímam sa o Čínsku medicínu, rada cvičím jógu, chodím do divadla a do prírody, učím sa cudzie jazyky, cestujem, ale hlavne som rada, že som vášeň našla aj vo fyzioterapií.
e-mail: bobrova.michaela@gmail.com


 


Olomouc


FTK                       Matouš Hynek     (zástupce za město)Mé setkání s fyzioterapií proběhlo kvůli vrcholovému sportu, který mě měl (podle slov známého českého fyzioterapeuta) jednoho dne uvázat na invalidní vozík. Se sportem jsem sice skončit musel, ale jeho slova se nenaplnila a já se pro obor nadchl. S ASF jsem se setkal ještě před začátkem studia, díky kamarádce a taktéž studentce fyzioterapie.


Mimo studium mám rád spoustů sportů - cyklistiku, sjezdové i běžecké lyžování, snowboard, longboard, windsurf, běh, plavání, turistiku, japonská šerm a další. Mimo sporty také rád vařím, poslouchám hudbu a čtu.e-mail: matous.hynek@gmail.com


FZV                       Zuzana MiturováJsem ve třetím ročníku na FZV v Olomouci. Od začátku svého studia ráda navštěvuju akce ASF, ať už fyziokempy nebo fyziocafé v různých městech. Je vždy super poslechnout si názory zkušených fyzioterapeutů a dozvědět se o svém oboru něco navíc. Mimo školu pracuji ve Zdravém podniku, kde podporujeme prevenci zdraví na pracovištích firem formou pravidelných skupinových cvičení a správnou ergonomii práce. Ve svém volném čase ráda běhám nebo si zacvičím akrojógu.


e-mail: zuzana.miturova@seznam.cz


 


Plz


FZS                        Šárka Merhautová 


O ASF jsem se dozvěděla díky našim skvělým profesorům. Jsem optimistická, veselá a přátelská. Dokážu si užít pracovní stres i absolutní klid při józe. Ve volném čase ráda chodím do přírody, vařím a trávím čas se svými přáteli.


e-mail: sarka89@centrum.cz


 


 


Ostrava


LF                            Daniel Šácha       Ahoj! Jmenuji se Daniel a o ASFku jsem se dozvěděl od spolužáka. Protože jsem byl vždycky největší aktivista začal jsem se zajímat a už to bylo. Můj zájem vyvrcholil ve spolupráci s minulou zástupkyní Radkou Pavlíkovou na 1. a 2. Ostravském Fyziocafé.
Organizace akcí pro studenty mě baví a cítím, že dělám něco užitečného pro rozvoj fyzioterapie. Ve volném čase, když se nějaký najde, rád provozuji všechny druhy sportů. Také miluji prokrastinaci a četbu.


e-mail: d.sacha@email.cz


 


Kladno


FBMI                          Pavel Bohatý   Jsem student 2.ročníku FBMI na Kladně. O ASF jsem se dozvěděl už při studiu na gymnáziu, když jsem se začínal zajímat o tento obor. Už tehdy jsem se přes internet díval na pár přednášek pořádaných asociací a říkal jsem si, že je to fajn nápad.Od mala jsem hrál fotbal, se kterým jsme však kvůli velkým zdravotním problémům musel skončit. To byl také hlavní důvod, proč jsem se vydal drahou fyzioterapie.Pocit, že pomáhám od bolesti mě naplňuje pravděpodobně ještě víc než běhat s míčem po hřišti.Mám rád nové výzvy a dokážu se nadchnout pro cokoliv.Miluji dobré jídlo a sám rád vařím, kde neustále experimentuji a vařím nová a nová jídla.Všeobecně mám rád pohyb a jakýkoli sport.

e-mail: pavelbohy2402@gmail.com


 


České Budějovice


JCU                        Kateřina ČápováJsem studentka 3. ročníku na ZSF JČU. Moje první zkušenost s ASF byla již v prváku na zimním Fyziokempu, kde bylo velmi podněcující prostředí a kde jsem poznala nové fyziokamarády, v dalších letech jsem se spolupodílela na pořádání FyzioCafé u nás v ČB. Po své dvouměsíční stáži ve Vídni v rámci programu Erasmus+ jsem se ujistila v tom, že se v budoucnu chci věnovat fyzioterapii dětí. Co se mého volného času týče, tak ráda jezdím na kole, chodím po horách, tancuju a hraju stolní tenis. Miluji dobré jídlo a do pozdní noci táhnoucí se konverzace v němčině


e-mail: kacka.cap@gmail.com


 


Není tady zástupce z vaší fakulty? Chtěli byste být také aktivní? Podílet se na organizaci akcí? Napište na mail: prezident@asfcr.cz


Spolupracujeme s
http://svetfyzioterapie.cz/ http://www.theragym.cz/ www.zdravypodnik.cz https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz Oblastní charita Rajhrad