Zástupci fakult
Zástupci fakult


Níže najdete seznam zástupců našeho spolku na jednotlivých fakultách. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně akcí konaných ve Vašem městě, možnosti aktivního zapojení se do akcí apod. je neváhejte kdykoliv kontaktovat.Praha1. LF                      Július Smolej      (zástupce za město) 


Mé první seznámení s ASF proběhlo, pro dnešní dobu tak příznačně, na internetu. Následovalo rande v podobě fyziopiva, kde jsem poznal ostatní spolužáky z pražských fakult a už to nešlo jinak, než se pomalu zapojit do chodu ASF. K mým koníčkům už odmalička patřil pohyb, divadlo a bojové umění Taekwondo WTF. Rád poznávám nové lidi, žiju aktivně, ale také velice rád vypnu u dobré knížky, hudby či zajdu ven s kamarády.

e-mail: julius.smolej@gmail.com

2. LF                        Jakub Novák


Jsem student 1. ročníku magisterského studia na 2.LF UK. Kolem ASF jsem se pohyboval už od jejího založení během bakalářského studia na 2.LF při pořádání mnoha akcí. Až letos ale dozrál čas na oficiální funkci v ASF;). Stále se mi daří studium skloubit s vrcholovým hraním florbalu, kterému věnuji téměř veškerý volný čas. A ty poslední chvíle volného času trávím na fyziopárty!

e-mail: kuba-novak@seznam.cz


3. LF                          David Pálek


Jsem student 2. ročníku fyzioterapie na 3. LF UK. K fyzioterapii jsem se dostal skrze sport a hlubší zájem převážně o kineziologii pohybu a cvičení. Vzhledem k tomu, že jsem více praktik než teoretik, se mi fyzioterapie jevila před medicínou jako lepší možnost a dal jsem jí proto přednost. Hned, jak jsem se dozvěděl o ASF, zúčastnil jsem se prvního zimního Fyziokempu a hned na to následujících dvou.


e-mail: palek.dav@gmail.com


FTVS                       Nikola Keresztenyová  


Aktivitu ASF sleduji od začátku jejího vzniku. S příchodem na magisterské studium na nové škole jsem se rozhodla aktivně zapojit a podpořit tak veškerou její činnost mojí maličkostí. Práce s lidmi mě naplňuje a jsem šťastná, když ode mě odchází pacient s úsměvem na tváři.


e-mail: niki.keresztenyova@gmail.com


 


Brno


FSPS                      Matyáš Turna    


Do řad ASF jsem se přidal po účasti na FyzioSobotě pořádané u nás na fakultě. Po tom, co jsem si při nástupu do prvního ročníku slíbil, že se začnu pouštět do nových a zajímavých věcí, to byl jasný krok. S tím souvisí i moje dobrovolnická aktivita v Kontaktu bB, plaveckém klubu pro handicapované. Jelikož jsem tak trochu introvert, rád se schovávám za objektivem svého foťáku, miluju cestování a pohyb jako takový, zejména však parkour, běh a lezení.


e-mail: m.turna@live.com 


LF                         Michaela Bobrová (zástupce za město)


Vždy som chcela spolupracovať v tíme motivovaných ľudí pre svoj odbor. Preto bolo členstvo v ASF jedna z prvých vecí, ktorú som pri štúdiu na LF podnikla. Som veselá osôbka, ktorá má rada výzvy a prácu na osobnostnom rozvoji. Zaujímam sa o Čínsku medicínu, rada cvičím jógu, chodím do divadla a do prírody, učím sa cudzie jazyky, cestujem, ale hlavne som rada, že som vášeň našla aj vo fyzioterapií.
e-mail: bobrova.michaela@gmail.com


 


Kladno


FBMI                     Andrea Semencová


Jmenuji se Andrea Semencová, jsem zástupkyní ASF pro Kladno - Fakultu biomedicíského inženýrství ČVUT. Aktivní členkou jsem se stala hlavně z důvodu, že ráda něco organizuju. Nejdříve jsem jen pomáhala předchozímu zástupci Patrikovi s pořádáním kladenských FyzioCafé a nedávno jsem se jich chopila sama. Ve svém volném čase si ráda zatančím, zajdu na zumbu nebo aerobik, občas se trošku proběhnu, miluju procházky v přírodě.


e-mail: aja.semencova@seznam.cz


 


Olomouc


FTK                       Miroslav Loučka      (zástupce za město)


K asociaci jsem se dostal před dvěma lety, a to setkáním s Klárou Kučerovou na olomoucké konferenci. Spolu s Martinem Dvořáčkem jsme následně začali pořádat FyzioCafé a postupně nabírat členy v Olomouci. Teď jsem rád, že jsem se do tak dobrého nápadu nechal přemluvit. Mimo to jsem pro každou zábavu v přírodě nebo si rád zajdu zaplavat. 


e-mail: miroslav.loucka01@gmail.com


 


FZV                       Klára Slimaříková 


Díky akcím, kterých jsem se v rámci ASF zúčastnila, jsem poznala lidi z ostatních měst, ale paradoxně hlavně lidi z Olomouce, nebo přímo z naší fakulty, takže ve škole to najednou není tak cizí. Akce, které ASF pořádá, mi dovolují vidět fyzioterapii trošku z jiné perspektivy; hlavně přednášky, kdy často nejde ani tolik o obsah (jako ve škole), jako spíš o přístup jednotlivých přednášejících ke své práci. Za to jsem vždycky ráda. Mám ráda kafe, čokoládu, jazz a svůj obor.


e-mail: klara.slimarikova@gmail.com


 


Plz


FZS                        Šárka Merhautová 


O ASF jsem se dozvěděla díky našim skvělým profesorům. Jsem optimistická, veselá a přátelská. Dokážu si užít pracovní stres i absolutní klid při józe. Ve volném čase ráda chodím do přírody, vařím a trávím čas se svými přáteli.


e-mail: sarka89@centrum.cz


 


 


České Budějovice


ZSF                          Tereza  Sedláková (Bendová)


Jsem studentkou fyzioterapie na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.Ráda trávím čas s přáteli u kávy, občas zhlédnu nějaký seriál, věnuji se kosmetice a také provozuji renesanční věž v Dačicích. I mé budoucí povolání je mým koníčkem. O ASF jsem se poprvé doslechla od pana docenta Radvanského, který u nás na fakultě přednášel. Zmínil se nám o tom, co je to ASF, jak vzniklo a čemu se věnuje. Znělo to úžasně. Proto jsem následující týden napsala Kláře Kučerové a od té doby se v ČB do činnosti ASF také zapojujeme.


e-mail: bendovatereza@gmail.com


 


Ostrava


LF                            Daniel Šácha       Ahoj! Jmenuji se Daniel a o ASFku jsem se dozvěděl od spolužáka. Protože jsem byl vždycky největší aktivista začal jsem se zajímat a už to bylo. Můj zájem vyvrcholil ve spolupráci s minulou zástupkyní Radkou Pavlíkovou na 1. a 2. Ostravském Fyziocafé.
Organizace akcí pro studenty mě baví a cítím, že dělám něco užitečného pro rozvoj fyzioterapie. Ve volném čase, když se nějaký najde, rád provozuji všechny druhy sportů. Také miluji prokrastinaci a četbu.


e-mail: d.sacha@email.cz


 


Není tady zástupce z vaší fakulty? Chtěli byste být také aktivní? Podílet se na organizaci akcí? Napište na mail: prezident@asfcr.cz


Spolupracujeme s
https://obchod.redcord.cz/6-vzdelavani http://www.barefootbrno.cz http://www.fyziomami.cz http://www.fyziobeskyd.cz/ http://www.kurzy-maserske.cz/ http://fyziokurzy.cz/ http://www.hledamfyzio.cz/ http://www.ahinsashoes.cz/ http://www.czepa.cz/ http://www.unify-cr.cz/ https://www.lf2.cuni.cz/ http://www.fsps.muni.cz/ http://www.histologie.memorix.cz/ u-a.cz www.anatomie.memorix.cz tejpy.cz rehaeduca.cz torf-ziegler.com yoda-institut.cz Oblastní charita Rajhrad